Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: окупанти переслідують щонайменше 24 представники «Свідків Єгови» в Криму

18 / 08 / 2023

Щонайменше 24 члени релігійної організації «Свідки Єгови» зазнають переслідувань у тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

«Станом на 18 серпня 2023 року щонайменше 24 «Свідки Єгови» зазнають переслідувань в окупованому Криму. 14 з них отримали обвинувальні вироки від умовного позбавлення волі до 6,5 років реального позбавлення волі», — каже аналітик.

Сьогодні стало відомо, що 14 і 16 серпня відбулися обшуки у членів релігійної організації «Свідки Єгови» в чотирьох кримських містах: Армянську, Сімферополі, Саках та Джанкої. У Сімферополі силовики провели обшук оселі місцевої мешканки Катерини Мельничук. Її допитали, повідомили про відкриття кримінальної справи та відпустили під підписку про невиїзд. Також провели обшук у Дмитра Захаревича, мешканця Сімферополя. Чоловік отримав постанову про обвинувачення у кримінальній справі, його посадили під домашній арешт.

Нагадуємо, що у 2017 році верховний суд росії визнав релігійну організацію «Свідки Єгови» екстремістською та заборонив її діяльність у рф та в окупованому Криму. Діяльність «Свідків Єгови» дозволена в абсолютній більшості країн світу.

За словами Євгенія Ярошенка, приблизно кожна восьма жертва політично мотивованих переслідувань у Криму — «Свідок Єгови».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини