Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS оголошує тендер на проведення навчального курсу з написання грантових заявок

24 / 04 / 2023

Громадська організація КримSOS запрошує до участі у тендері на послуги з проведення навчального курсу з написання грантових заявок.  

Тендер проходить в рамках реалізації проекту «Посилення спільнот ВПО в  західних та центральних  областях України»  згідно партнерської Угоди з УВКБ ООН № UKR01/2023/0000000308/000.

Усі вимоги та характеристики продукції дивіться у документах тут RFQ 0323 Навчальний курс з написання грантових заявок

Пропозиції приймаються на адресу електронної пошти tender@krymsos.com  не пізніше 12:00 28 квітня 2023 року. Обов’язково вказуйте у темі листа «RFQ 02/23KrymSOS». 

Будуть розглядатися пропозиції надіслані у строк та що відповідають умовам конкурсу. 

Результати відбору кожен учасник дізнається у листі, який буде надіслано йому на електронну пошту.

Додаткові вимоги до Учасників тендеру: 

– Учасники тендеру погоджуються з тим, що Замовник не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги Учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Замовнику. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Замовник має право володіння ними.

– Замовник не несе відповідальності за роботу операторів зв’язку, якщо з якихось причин пропозиція не потрапила в строк, зазначений умовами конкурсу; за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

– Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

– У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру,  та/або питань, неврегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Замовником. Рішення Замовника  є остаточним та оскарженню не підлягає.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Закупівлі