Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS оголошує конкурс грантів для ремонту чи облаштування укриттів

14 / 11 / 2022

КримSOS розпочинає прийом заявок на участь у конкурсі для отримання грантів на ремонт чи облаштування укриттів. Про це повідомив Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко.

«КримSOS розпочав збір заявок на конкурс, учасники якого зможуть отримати гранти для облаштування чи ремонту укриттів. Це дозволить забезпечити більш надійні та комфортні умови для населення під час війни», — розповів Олексій Тільненко.

Учасниками конкурсу можуть стати: неприбуткові організації; бібліотеки; школи; органи місцевого самоврядування; групи активістів, що зможуть працювати за ФОП з відповідними кведами (будівництво тощо) та ті, хто може здійснювати такі роботи згідно з українським законодавством.

«Гранти можуть бути використані для ремонту в укритті, його утеплення, облаштування зони для дітей чи людей з тваринами. Також за виділені кошти можна придбати засоби пожежогасіння, меблі, аптечки, генератори, біотуалети, інструменти та інше необхідне для функціонування укриття устаткування», — додав Олексій Тільненко.

Сума одного гранта — до 184 000 гривень з урахуванням податків. Сума може змінюватися в залежності від курсу валют.

Для участі в грантовій програмі потрібно заповнити заявку, потім надіслати її та копії установчих документів на пошту КримSOS help@krymsos.com до 27 листопада включно. Детально дізнатися про умови участі у конкурсі, правила заповнення заявки та критерії відбору переможців можна за посиланням.

Програма грантової допомоги для облаштування та ремонту укриттів здійснюється громадською організацією КримSOS за підтримки Європейського Союзу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини