Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: незалежна та суверенна Україна — вільний Крим та всі незаконно ув’язнені українці

24 / 08 / 2023

24 серпня Україна відзначає День Незалежності. Вільна та суверенна Україна неможлива без повернення Криму та інших тимчасово окупованих росією територій, нагадує голова Правління громадської організації КримSOS.

Зараз ми підтверджуємо нашу незалежність, наші захисники кілометр за кілометром виборюють незаконно захоплені ворогом території. Однак повністю вільною і незалежною Україна стане тоді, коли поверне всі окуповані території та людей, які були незаконно ув’язнені росіянами за понад дев’ять років війни.

Наразі щонайменше 180 мешканців Криму були незаконно ув’язнені окупаційною владою за надуманими звинуваченнями. Понад половина з них була етапована до колоній та в’язниць на території рф. Кожен та кожна з них мають бути звільнені та повернені додому, до вільного українського Криму.

Нашій незалежності — 32 роки, проте з 2014 року українці щодня продовжують боротися за неї на полі бою та в інформаційній війні. Кожен та кожна з нас роблять свою справу для перемоги. Упродовж дев’яти років КримSOS висвітлює незаконні дії окупантів у Криму, підтримує зв’язок між півостровом та материковою Україною та допомагає людям, які постраждали від агресії росії. І продовжуватиме робити це надалі.

Сьогодні ми вітаємо Україну та всіх нас із Днем Незалежності й віримо, що невдовзі святкуватимемо його в усіх вільних містах і селах.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини