Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: мешканці Херсонщини мають два шляхи для виїзду

13 / 07 / 2022

Мешканці Херсонської області мають два шляхи аби залишити окуповану російськими військами територію. Про це повідомила юристка КримSOS Анастасія Калініна у коментарі «Крим.Реалії».   

«Одні люди виїжджають на свій страх і ризик через лінію фронту, що постійно змінюється. Там можуть встановлювати блокпости або взагалі закривати виїзд, особливо зараз, коли йдеться про збільшення інтенсивності бойових дій на південному напрямку. Інші люди обирають собі маршрут через окупований Крим із подальшим виїздом на територію рф. А далі або через Білорусь спробувати виїжджати до країн ЄС, або через саму росію спробувати виїжджати до Євросоюзу, або у бік Грузії чи, наприклад, Туреччини», – розповіла юристка КримSOS Анастасія Калініна.   

Перше, з чим стикаються люди – це перевірка на в’їзді в Крим. російські військові перевіряють речі, месенджери, фото та відео у телефоні, оглядають людину на наявність провокативних татуювань.  

Повний коментар Анастасії Калініної можна переглянути у записі програми “Радіо Крим.Реалії” в YouTube.   

Нагадуємо, що експерти КримSOS підготували матеріал про особливості виїзду з окупованих територій та безпекові поради, що можуть врятувати життя.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас