Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: лікарка підтвердила вірогідність втрати слуху Іриною Данилович

10 / 04 / 2023

В результаті обстеження лікарка підтвердила, що громадянська журналістка Ірина Данилович може втратити слух через несвоєвчасне надання медичної допомоги. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

«КримSOS стало відомо, що нещодавно Ірина Данилович отримала змогу пройти коротке медичне обстеження. Попередньо лікарка підтвердила проблеми зі слухом і необхідність додаткових обстежень. Вірогідність того, що Ірина Данилович може втратити слух через відсутність своєчасної медичної допомоги становить 50 %», — каже Євгеній Ярошенко.

Подальші огляди проводитимуться за ініціативи СІЗО. У коментарі Крим.Реалії батько ув’язненої Броніслав Данилович розповів, що обстеження затягувала «суддя» Наталія Кулинська. До того ж підконтрольний росії міський суд Феодосії обмежив можливість Ірини Данилович ознайомитися з протоколами засідань «суду» в її кримінальній справі, а також готувати заперечення на них.

21 березня 2023 року ув’язнена окупантами громадянська журналістка Ірина Данилович оголосила сухе голодування до «початку лікування чи біологічної смерті». 6 квітня стало відомо, що вона припинила голодування в обмін на лікування.

Нагадуємо, що 21 березня КримSOS стало відомо, що Ірина Данилович втратила свідомість під час перевезення до окупаційного Феодосійського міського суду. Попри те, що стан її здоров’я стрімко погіршується, СІЗО Сімферополя видало документи про відсутність медичних перешкод для етапування.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини