Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: Ірина Данилович оголосила голодування до «початку лікування чи біологічної смерті»

22 / 03 / 2023

Ув’язнена окупантами громадянська журналістка Ірина Данилович оголосила сухе голодування до «початку лікування. чи біологічної смерті». Про це розповів Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко.

КримSOS отримала листа Ірини Данилович, у якому йдеться про погіршення стану її здоров’я та початок сухого голодування з 21 березня 2023 року.

«У своєму листі Ірина Данилович припускає, що наявні в неї симптоми можуть свідчити про пережитий мікроінсульт. Попри погіршення стану, журналістка досі не отримала фахову медичну допомогу. У зв’язку із цим Ірина Данилович оголосила про сухе голодування «з 21.03.23… до моменту організації їй діагностики та початку лікування, або до моменту її біологічної смерті», – розповідає Олексій Тільненко.

З повним текстом листа можна ознайомитися нижче:

Доводжу до вашого відома, що 4 місяці в мене порушений слух і постійний дзвін у лівому вусі, що приносить мені нестерпні муки. Під час переїздів із Сімферополя до Феодосії мій стан погіршується. Такі симптоми можуть свідчити про перенесений мікроінсульт.

Судді міського суду Феодосії Куменської Н. В. відомо про стан мого здоров’я ще з 30.11.22 р., як відомо, тво начальника СІЗО Харченку В. А., начальнику МСЧ-91 Царкову І. М. Проте, домогтися отримання обстеження та медичної допомоги в СІЗО я весь цей час не можу.

Проводити ознайомлення з аудіоматеріалами кримінальної справи в такому стані для мене неможливо. У зв’язку із чим 21.03.23 від ознайомлення відмовляюся. Готова продовжити його відразу після одужання.

Ігнорування моєї хвороби, постійні перевезення із Сімферополя до Феодосії, не надання медичної допомоги є нелюдським, суперечить усім принципам гуманності та може бути прирівняне до тортур!

Вимагаю припинити знущання з мене, й оголошую сухе голодування з 21.03.23 08 год до моменту організації мені діагностики та початку лікування, або до моменту моєї біологічної смерті.

21.03.2023

Нагадуємо, що 21 березня КримSOS стало відомо, що Ірина Данилович втратила свідомість під час перевезення до окупаційного Феодосійського міського суду. Попри те, що стан її здоров’я стрімко погіршується, у СІЗО Сімферополя видали документи про відсутність медичних перешкод для етапування.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини