Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

КримSOS: громадські організації отримають гранти на суму в понад 336 тисяч гривень

12 / 09 / 2022

В межах грантової програми КримSOS громадські організації отримають допомогу на суму в понад 336 тисяч гривень. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«19 громадських організацій, що надають допомогу вимушеним переселенцям, отримають грантову підтримку від КримSOS на суму в понад 336 тисяч гривень. В межах грантової програми планується реалізація проєктів прямої допомоги внутрішньо переміщеним особам, зокрема – проведення заходів культурного, освітнього та просвітницького спрямування», — розповів Денис Савченко.

Загалом КримSOS планує підтримати 50 громадських організацій та ініціатив у 2022 році. Грантова програма доступна для громадських організацій, які є учасниками проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Вона має на меті посилити спроможність вразливих категорій населення для подальшого подолання викликів, пов’язаних з внутрішнім переміщенням.

Грантова програма реалізується у межах проєкту КримSOS та Управління Верховного Комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН). КримSOS з 2015 року є виконавчим партнером УВКБ ООН та співпрацює з 75 громадськими організаціями переселенців у 15 регіонах. Подати заявку щодо участі у проєкті можна заповнивши онлайн-форму.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини