Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: гранти на суму в майже 700 тисяч гривень отримають громадські організації та ініціативи

22 / 09 / 2022

Громадські організації та ініціативні групи отримають допомогу на суму в 681 223  гривень у межах грантової програми КримSOS. Про це повідомив спеціаліст із розвитку спільнот КримSOS Юрій Даценко.

«КримSOS надасть грошову підтримку на суму в 681 223 гривень на реалізацію проєктів, що допомагають вимушеним переселенцям. Грантовий комітет погодив заявки ще 14 організацій та ініціативних груп з 9 областей України», — розповів Юрій Даценко.

В межах грантової програми планується реалізація проєктів прямої допомоги внутрішньо переміщеним особам, зокрема — проведення заходів культурного, освітнього та просвітницького спрямування. Вона доступна для громадських організацій, які є учасниками проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України», що має на меті посилити спроможність вразливих категорій населення для подальшого подолання викликів, пов’язаних з внутрішнім переміщенням.

Грантова програма реалізується у межах проєкту КримSOS та Управління Верховного Комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН). КримSOS з 2015 року є виконавчим партнером УВКБ ООН та співпрацює зі 140 громадськими організаціями переселенців у 15 регіонах.  

Нагадуємо, що раніше грантовий комітет погодив заявки від ще 19 громадських організацій. Вони отримають допомогу на суму в понад 336 тисяч гривень.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини