Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

78 організацій подали заявки до проєкту КримSOS з підтримки ініціатив

13 / 09 / 2022

До проєкту КримSOS з підтримки ініціатив подали заявки 78 громадських організацій. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«До проєкту КримSOS з підтримки громадських організацій та ініціатив, що займаються допомогою вимушеним переселенцям, планують долучитися 78 громадські організації. Більшість з них опікуються внутрішньо переміщенними особами у західних регіонах України», — розповів Денис Савченко.

КримSOS продовжує приймати заявки на участь у проєкті до кінця року. Доєднатися можуть ті громадські організації та ініціативні групи, які допомагають вимушеним переселенцям в одному з 14 регіонів України. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму.

Наразі КримSOS співпрацює з 75 громадськими організаціями в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України» від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН).

Нагадуємо, що в межах грантової програми КримSOS 19 громадських організацій отримають допомогу на суму в понад 336 тисяч гривень. Загалом КримSOS планує підтримати 50 громадських організацій та ініціатив у 2022 році.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини