Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримським “диверсантам” в Москві продовжили арешт

5 / 12 / 2016

Лефортовський районний суд Москви продовжив термін утримання під арештом фігурантів справи “диверсантів” Євгенія Панова і Андрія Захтея до 7 березня, повідомляє “Медіазона“.

“Він безпосередньо тільки підтвердив факти, що знаходився в певних точках, їздив на машині, зустрічався з людьми і збирався покинути півострів. Ні про яку злочинної діяльності мій підзахисний не заявляв”, — розповів адвокат Дмитро Дінзе про свого підзахисного Євгенія Панова.

За словами Дінзе, і Панов, і Захтій піддавалися тортурам після затримання. У Панова рана на голові – його вдарили кастетом по голові при спробі переходу кордону. Кореспондент “Медіазони” повідомив, що у Захтея на зовнішній частині зап’ясть видно помітні шрами від наручників.

Також 8 серпня на Захтея і Панова завели адміністративні справи за те, що вони лаялися «нецензурною лайкою» на вулицях Сімферополя. Панову призначили покарання у вигляді 10 діб адміністративного арешту. При цьому чоловіка затримали в кабінеті слідчого 10 серпня. У протоколі затримання говорилося, що він “не заперечував проти свого затримання”. Адвокат Захтея Олександр Попков опублікував фотографії адміністративних протоколів. 

Нагадаємо, Андрій Захтій і Євген Панов були затримані в Криму російськими силовиками на початку серпня. Російські спецслужби заявляють, що Захтій був членом “групи диверсантів”, яка нібито планувала здійснити диверсії на об’єктах інфраструктури півострова. Тоді разом були затримано ще як мінімум вісім осіб.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини