Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримський суд допитав чергових свідків обвинувачення по «справі Семени»

19 / 04 / 2017

Вчора, 18 квітня, відбулося чергове засідання по справі журналіста Миколи Семени. Суд продовжує заслуховувати свідків звинувачення. Про це повідомляє Крим.Реаліі.

«Суд продовжує заслуховувати свідків від сторони обвинувачення. Як зазначає сторона захисту, свідки не можуть дати чітких відповідей на запитання адвокатів. Один зі свідків, який не з’являється на засідання – журналіст Сергій Мєшкової, працює в угрупованні «ЛНР», про що свідчать і публікації на відповідному ресурсі», – повідомляє видання.

Журналіст Семена заявляє, що готовий спростовувати всі звинувачення, які дав проти нього даний свідок, а в разі його неявки в суд, буде вимагати виключити їх з матеріалів справи.

У свою чергу, українська сторона намагається створювати міжнародний тиск на Росію.

«Цей випадок є грубим порушенням прав людини, який був зафіксований в моїй доповіді, що було прийнято Парламентською асамблеєю Ради Європи в січні цього року. Україні потрібно максимально звертатися в усі інстанції в світі для того, щоб тримати його таким, що не забувається. Коли в Росії постійно вказують на певні речі, то це створює для неї дискомфорт. Єдине, що ми можемо – створювати постійний дискомфорт для Росії від цієї історії, а також інших політв’язнів і полонених», – зазначив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

На даний момент суд відхиляє клопотання захисту.

Наступне засідання у справі Миколи Семени заплановано на 3 травня.

Нагадаємо, журналіста Миколи Семену звинувачують в публічних закликах до порушення територіальної цілісності Росії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини