Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримський латентний расизм цвіте буйним цвітом – юрист

8 / 04 / 2019

За словами кримської юристки Ленури Енгулатової, з боку «правоохоронців» «були спроби відмовити, але через громадську зацікавленість справа набула нових обертів, і нібито ведеться слідство», – сказала юристка у коментарі QirimInfo.

Вона відзначила, що водій маршрутного таксі Рахім Сеїтгазієв разом із дружиною, Дінарою Сеїтгазієвою, звернулися до «пункту поліції Гвардійського району» окупованого Криму, де їх перенаправили до відділу «поліції» Сімферопольського р-ну. Там вони з’ясували, шр «адміністративна справа перебуває на розгляді».

«Але, знов таки, це не буде доведено до кримінальної відповідальності, найвірогідніше, це буде адміністративне покарання у вигляді штрафу, чи щось подібне. Наступного тижня вони (Рахім Сеїтгазієв з дружиною Дінарою Сеїтгазієвою – ред.) мають особисто отримати якісь документи у цій справі», – додала Енгулатова.

«На жаль, такі прояви латентного расизму, як ми починаємо це називати, повсюдні, особливо останнім часом він цвіте буйним цвітом. До того ж, люди розчаровані правоохоронною системою і тому відмовляються скаржитися на такі “дрібні побутові проблеми” у правоохоронні органи, але про це треба говорити, про це треба писати і на це треба скаржитись», – резюмує юристка Ленура Енгулатова.

29 березня у Сімферополі відбувся конфлікт на підставах етнічної ворожнечі між водієм маршрутного таксі №105 і пасажиркою. Про інцидент розповіла юристка Ленура Енгулатова. За її словами, пенсіонерка, яка зайшла на кінцевій зупинці, агресивно почала ображати на етнічних підставах водіїв кримськотатарської національності, зокрема водія Рахіма Сеїтгазієва. Зрештою, водій написав заяву до «поліції» щодо розпалювання міжетнічної ворожнечі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини