Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Кримський диверсант» Дудка дав свідчення під примусом, – адвокат

14 / 11 / 2016

Адвокат Оксана Железняк відвідала затриманого у «справі українських диверсантів» Володимира Дудку в ізоляторі тимчасового тримання (ІТТ) Бахчисарая. Про це розповів син затриманого, повідомляє Кримська правозахисна група.
За словами адвоката, розмова з Дудкою був нетривалою: всього лише 17 хвилин. Оксані Железняк стало відомо, що її підзахисного відвезли з будівлі ІТТ Бахчисарая без пояснення причин.

В ході спілкування з адвокатом Володимир Дудка повністю заперечував свою причетність до злочину, в якому його звинувачують. Він сказав, що дав свідчення під примусом в присутності адвоката за призначенням Оксани Акуленко.
Дудка також повідомив, що його змушують відмовитися від адвоката, запрошеного сином. Також син передбачає, що батько, швидше за все, змушений буде відмовитися від незалежного адвоката. За словами Оксани Железняк, зовнішній вигляд її підзахисного був вкрай болючим.

«Його стан здоров’я викликає великі побоювання, оскільки він страждає тахікардією і виразковою хворобою. Напередодні його арешту він звертався за медичною допомогою у зв’язку із загостренням виразки, але через затримання не встиг пройти курс лікування. Підзахисний виглядає заляканим, психологічно пригніченим. В ІТТ йому не надають медичної допомоги, що ставить під загрозу його життя і здоров’я», – йдеться в повідомленні КПГ.

Родичам так і не надали можливість зустрітися із затриманим і передати йому теплий одяг і необхідні речі. В ІТТ Бахчисарая відмовляють приймати передачі для Володимира Дудки.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини