Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Кримськотатарська футбольна команда отримала спортивний інвентар у рамках грантової програми

10 / 11 / 2015

У Києві відбулося відкрите тренування кримськотатарської футбольної команди «Адалет». У вересні поточного року команда виграла грант на закупівлю спортивного інвентарю в рамках грантової програми КримSOS і Stabilization Support Services.

Тренування відвідали представники КримSOS Таміла Ташева і Дмитро Циханівський. Вони вручили команді термобілизну, футбольні м’ячі, щитки, фішки, конуси та інший інвентар, без якого тренування та гра команди були б неможливі.

Новий спортивний інвентар для команди


Грантова програма адаптації переселенців діє з вересня поточного року для підтримки ініціатив громад переселенців зі східних регіонів України і Криму. Із правилами участі у грантовій програмі ознайомтеся за посиланням.

Про всі грантові програми КримSOS читайте тут.

Грантова програма реалізується КримSOS і Stabilization Support Services в рамках проекту «Посилення участі громадянського суспільства в роботі Міністерства соціальної політики України і в процесі національного примирення» за фінансової підтримки Фонду подолання конфліктів, сприяння стабілізації і безпеки уряду Великобританії.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини