Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримського політв'язня Геннадія Афанасьєва посадили в ШІЗО

20 / 10 / 2015

Геннадія Афанасьєва, засудженого за підготовку терактів у Криму, доставили до виправної колонії номер 25 в Сиктивкарі і посадили в штрафний ізолятор. Про це повідомляє видання «Медуза».

За словами адвоката Олександра Попкова, Афанасьєва помістили в ШІЗО через знайдене у нього лезо. Засуджений стверджує, що лезо йому підкинули. Афанасьєв підозрює, що його збираються перевести на суворі умови утримання в колонії.

Нагадаємо, Геннадій Афанасьєв був засуджений до семи років позбавлення волі в грудні 2014 року. Його визнали винним за статтею про тероризм. Слідство стверджувало, що Афанасьєв входив до «терористичного співтовариства», члени якого скоїли підпали будівлі «Російської громади Криму» і місцевого відділення «Єдиної Росії», а також готували вибухи в Сімферополі.

Афанасьєв визнав себе винним і уклав угоду зі слідством, його судили в особливому порядку. Однак під час суду над Олегом Сенцовим та Олександром Кольченко, які проходили по тій же справі, Афанасьєв не став свідчити проти них, відмовився від своїх свідчень і заявив про тиск із боку слідства.

Вирок Сенцову і Кольченко винесли наприкінці серпня 2015 року. Сенцов отримав 20 років колонії, Кольченко – 10 років. Обидва вони відмовилися визнати себе винними.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини