Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримські силовики заявили, що в рядах ІДІЛ воює більше сотні кримчан

24 / 03 / 2016

Російські силовики Криму заявили, що більше сотні кримчан нібито брали участь в бойових діях в рядах ІДІЛ на території Сирії. Про це повідомляє Крыминформ з посиланням на слова російського глави МВС Криму Сергія Абісова.

«Виявлено 106 жителів Криму, які брали участь в бойових діях в Сирії в складі терористичної угруповання ІДІЛ», – повідомив Абісов в доповіді “Держраді Криму” про діяльність поліції за 2015 рік.

За його словами, силовики проводять постійну роботу з виявлення вербувальників і громадян, причетних до відправки жителів Криму на територію Сирії, а також ведуть «відпрацювання» людей, які повернулися із зони контролю забороненої в РФ «Ісламської держави» і зони бойових дій на території України.

Крім того, кримські силовики встановили особи 78 кримчан, які брали участь в антитерористичній операції на Південному Сході України. Чи знаходяться вони на даний момент на території півострова, не повідомляється. Також за минулий рік поставлені на облік 1 412 осіб, які поширювали «екстремістську релігійну ідеологію» на території півострова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини