Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Кримські дезертири» Одинцов і Баранов залишилися без адвокатів

14 / 03 / 2017

Адвокати Роман Евценко та Юрій Григоренко відмовилися захищати українських військових із Криму Олександра Баранова та Максима Одинцова, обвинувачених у державній зраді і дезертирстві.

«Сам Баранов і його родичі не мають можливості оплачувати мої послуги. До цього їх оплачували інші люди на прохання родичів. Зараз ці інші люди відмовилися продовжити оплату. Інших джерел фінансування, як я розумію, немає», – пояснив адвокат Роман Евценко в коментарі QirimInfo. Він також додав, що у Баранова з’явиться адвокат за призначенням.

Аналогічна ситуація склалася із захистом у справі Максима Одинцова. Його адвокат Роман Григоренко пояснив, що друзі родичів Одинцова відмовилися оплачувати його послуги.

Також відзначимо, що вчора, 13 березня, Одинцова і Баранову суд продовжив термін утримання під вартою на два місяці – до 13 травня.
Баранова і його товариша по службі Максима Одинцова затримали 20 листопада минулого року на адмінкордоні з Кримом. Їх звинувачують у дезертирстві і державній зраді. Після анексії Криму прапорщик Одинцов і молодший сержант Баранов з військової частини А-1100 в селищі Новофедорівка, пройшли переатестацію та залишилися служити в російській армії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини