Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримська татарка подала до «суду» за образу за національною ознакою (ОНОВЛЕНО)

14 / 06 / 2016

На окупованому півострові кримська татарка подала в «суд» на жінку, яка образила її за національною ознакою.

Кримська татарка Уріє Сейтмамбетова, що працює медсестрою, приїхала за викликом до хворої. Коли жінка, яка доглядає за бабусею, дізналася, що медсестра кримська татарка, то вона почала поводитись агресивно по відношенню до Сейтмамбетової.

«Молода дівчина, кримськотатарської національності, працюючи у швидкій допомозі медсестрою, прибула за викликом. Жінка, яка доглядала за бабусею, для якої викликали швидку, дізнавшись, що медсестра кримська татарка, накинулася на неї з образами, говорила: “Правильно, що вас висилали звідси, а взагалі вас потрібно було знищувати, ви всі зрадники!!!” Поводилася дуже агресивно, коли викликали поліцію, ті відмовилися що-небудь робити і вмовляли зам’яти цю справу», — написала на своїй сторінці в Facebook Тетяна Москаленко.

Також, за словами Москаленко, російська поліція відмовилася що-небудь робити і пропонувала Сейтмамбетовій «зам’яти» цю справу.

Перше засідання «суду» у цій справі має відбутися сьогодні, 14 липня, по вул. Грецька в Феодосії.

UPD. Як повідомляє «15 хвилин», Феодосійський міський «суд» виніс рішення оштрафувати на 1 тисячу рублів жінку, яка образила кримську татарку.

Вибір редакції

Ще Новини