Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримчани не зможуть більше купувати рекламу на Facebook

8 / 06 / 2016

Соціальна мережа Facebook відлучила користувачів з Криму від своїх рекламних можливостей, відключивши можливість проведення платежів. Про це повідомляють численні підприємці на сторінках цієї мережі, повідомляють «Крим.Реаліі».

Відключення рекламних акаунтів для мешканців Криму почалося 1 червня. За тиждень можливість просування бізнесу в Facebook пропала у всіх найактивніших кримських підприємців. Передбачалося, що можливість зберігається для тих, хто не веде бурхливої рекламної діяльності, проте при спробі створити кампанію і завести гроші на рахунок ця можливість блокується. При зверненні до служби підтримки, після численних перевірок, відправлень сканів паспорта тощо кримські користувачі отримують однакову відповідь про те, що функція проведення платежів у цьому регіоні не підтримується.

Блокування поширюється на всіх користувачів, які фізично знаходяться на території анексованого Криму, і ніяк не залежить від того, яка карта використовувалася для платежів.

Для відключення досить авторизації в персональному акаунті з будь-якими кримськими ідентифікаторами останнім часом. Причому, при наступному підключенні з некримських IP-адрес функціональність рекламного аккаунта автоматично не відновлюється.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини