Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримчани можуть підписати декларацію з сімейним лікарем дистанційно — Представництво Президента в АРК

18 / 12 / 2020

Для цього треба підписати декларацію із сімейним лікарем дистанційно та щодня мати доступ до медичної консультації онлайн. 

Про це повідомляє Представництво Президента України в АР Крим. 

«Для цього не обов’язково перетинати адміністративну межу та відвідувати лікарню у Херсонській області для підписання паперової декларації. Достатньо підписати її в онлайн режимі, просто подзвонивши за телефоном щодо підписання декларації та отримавши контакти вашого сімейного лікаря. На даний момент така послуга доступна лише у Херсонській області, але органи влади працюють над системним вирішенням питання доступу до онлайн-послуг наших громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях», —йдеться у повідомленні.

Для того, щоб отримати консультацію і контактні дані сімейного лікаря жителі Криму можуть звернутися на «гарячу лінію» для кримчан в Херсонській облдержадміністрації з питань медичних послуг: +38 099 3509728.

Крім того, якщо жителі Криму виїжджають на підконтрольну Україні територію, їх готові прийняти:

  • в амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Генічеський центр первинної медико-санітарної допомоги» (с.Чонгар);
  • в Преображенській лікарській амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги», +38 05530 37291

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини