Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Крим є одним з напрямків внутрішньої торгівлі людьми – МОМ

20 / 12 / 2016

На території окупованого Криму експлуатувалося значна кількість постраждалих від внутрішньої торгівлі людьми в Україні, повідомляє QHA з посиланням на українське представництво Міжнародної організації міграції.

“Число осіб, які постраждали від внутрішньої торгівлі людьми, збільшилася, і становить 7% від загальної кількості випадків. Значна кількість тих, хто постраждав від внутрішньої торгівлі людьми в 2016 році, піддавалося експлуатації на території АР Крим”, — повідомили представники МОМ.

Точна кількість постраждалих не повідомляється. Також за словами експертів організації, РФ є основною країною призначення для торгівлі людьми з України — 68% постраждалих громадян, які звернулися за допомогою до МОМ в першому півріччі 2016 року, повернулися саме звідти. На другому місці — країни ЄС, звідки повернулося 17% постраждалих, з них 80% з Польщі.

Нагадаємо, близько 2 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми в Росії за останній рік. Громадяни України дзвонили по оголошеннях про роботу кур’єром або експедитором вахтовим методом, але насправді людей вивозили в Росію і змушували перевозити наркотики.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини