Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Крим в іноземних ЗМІ за тиждень

19 / 04 / 2017

Німецька Deutsche Welle публікує матеріал під заголовком «Протести через російську карту Криму в німецькому підручнику». Автор зазначає, що видавець підручника вийшов на «мінне поле світової політики».

Німецька компанія TELC видавши книгу з невірною картою відмовилася коментувати інцидент. Замість цього видавці послалися на відповідь на своєму сайті, де компанія повідомила, що шкодує про те, що трапилося. У TELC відзначили, що не мали наміру робити «політичних заяв». У свою чергу компанія заявила, що використовувала зображення з агентства Fotolia, яке належить компанії Adobe.

Дані видання були вилучені зі списку авторизованих підручників.

 

Британський The Telegraph не зміг обійти стороною історію про кримські вина конфісковані на італійському винному ярмарку.

Видання повідомляє, що італійська фінансова поліція конфіскувала десятки пляшок кримського вина зі стенду представників Росії, після скарги представників українського посольства.

Жаль з приводу того, що сталося висловили «друзі Путіна» в Італії.

 

Reuters повідомляє про «фінансові вливання в кримський банк». Агентство заявляє, що російський уряд має намір влити в державний банк в Криму 265 мільйонів доларів бюджетних грошей, через брак капіталу для фінансування інфраструктурних проектів в регіоні.

Плани російського уряду по залученню іноземних інвесторів до Криму провалилися. Західні санкції унеможливили фінансові вливання іноземних інвесторів, в зв’язку з цим, фінансовий тягар економічного розвитку Криму звалився на державний бюджет Росії.

 

Британська Mirror пише про відмову російської сторони від трансляції Євробачення 2017 в Києві.

Російський Перший канал відмовився транслювати Євробачення 2017, через недопуск російської конкурсантки Юлії Самойлової на територію України.

Видання зазначає, що можливі рішення, які запропонувала організація, які полягали в тому, щоб російська учасниця виступила в прямому ефірі зі студії в Росії, або заміна учасника від Росії, російською стороною були відхилені.

Організатори конкурсу заявили, що головним пріоритетом для них є створення «вражаючого конкурсу пісні».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті