Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: до реєстру воєнних злочинців внесуть прокурорів та суддів

25 / 04 / 2022

До реєстру воєнних злочинців також увійдуть підконтрольні рф прокурори, які обвинувачують кримчан за ухилення від служби в армії окупантів. А також судді, які виносять обвинувачувальні вироки за цим питанням. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко у коментарі UA|TV.

“Ми продовжуємо працювати над реєстром воєнних злочинців, які причетні до незаконного призову до армії країни-агресора. За 8 років у Криму сформувалась певна ієрархічна структура окупаційної адміністрації, яка відповідає за призов та переслідування людей за ухил від служби в лавах армії рф. Якщо простежити весь ланцюжок, то вийдемо на начальника генерального штабу рф та міністра оборони росії”, – розповідає Євгеній Ярошенко.  

Впродовж 2022 року “суди” в Криму розглянули 40 справ щодо ухилення від служби в окупаційній армії – по деяким вже винесені вироки. 

Нагадуємо, раніше у КримSOS опублікували інформацію про 18 воєнних злочинців, так званих військових комісарів в окупованому Криму, які відповідають за примусовий призов кримчан до російської армії.  

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас