Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кожен п'ятий росіянин готовий поїхати за роботою в Крим

1 / 09 / 2015

Інтернет-портал «Робота в Росії» опублікував дані, згідно з якими Крим є одним з найбільш популярних напрямків для трудової міграції в РФ. У списку привабливих для росіян маршрутів також є Краснодарський край і Ханти-Мансійський автономний округ.

«В ці суб’єкти, готові переїхати 20% громадян, які розмістили свої дані на даному порталі», – повідомив заступник керівника Федеральної служби з праці та зайнятості РФ Максим Паршин.

Втім, на першому місці, в цьому плані, продовжують залишатися Москва та Санкт-Петербург, пише Независимая Газета. В цілому, згідно з даними інформ-порталу за підсумками серпня 2015 року біля 30% претендентів в РФ повідомили про свою готовність до переїзду на роботу в інший регіон.

Також слід зазначити, що цей портал не включив Крим у список регіонів пріоритетних для залучення працівників, в якому наприклад числиться вищезгаданий Краснодарський край. Рівень безробіття на півострові згідно з даними сайту складає від 5% до 10%.

Як повідомляв QirimInfo, раніше глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов, заявляв, що у кримській сфері обслуговування повинні працювати українці.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини