Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Координатори КримSOS провели моніторингові візити у 14 областях

16 / 07 / 2022

У 14 областях України регіональні координатори КримSOS провели моніторингові візити до місць компактного проживання (МКП) вимушених переселенців. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко. 

«З червня регіональні координатори КримSOS відвідали 139 місць компактного проживання у 14 регіонах країни. Ці візити та спілкування дозволяють виявити проблеми та потреби вимушених переселенців для їхнього системного вирішення», – розповів Голова правління КримSOS Денис Савченко. 

Загалом регіональні координатори КримSOS  відвідали МКП у Сумській, Житомирській, Полтавській, Черкаській, Вінницькій, Хмельницькій, Закарпатській, Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Волинській, Рівненській, Чернігівській областях. 

Нагадуємо, що моніторингові візити – один із інструментів роботи 14 координаторів КримSOS проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України» від Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини