Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Конкурс дитячих малюнків «Крим — це Україна» у Полтаві

20 / 04 / 2017

Співробітники полтавського офісу «КримСОС» виступили ініціаторами та організаторами заходу, підтримку надав Полтавський міський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

269 дітей з Полтавської області взяли участь у трьох вікових групах конкурсу. Наймолодшому учаснику виповнилось лише 3 роки. 

В малюнках юних митців відчувався патріотизм і любов до Батьківщини, до українських традицій, до мальовничих краєвидів та чарівної природи Криму.

На моїй картині — дівчина-Україна сидить на березі Чорного моря та тримається за свого молодшого брата — півострів Крим. Руки, які зображені знизу, хочуть забрати брата у сестри. На мою думку, саме така ситуація зараз і в нашій країні, —  розповіла 12-річна Анастасія Логвінова, учасниця конкурсу.

Нагородження переможців відбулося 15 березня 2017 року у прес-центрі художнього музею ім. М. Ярошенка.

Від «КримСОС» цінні подарунки отримали п’ять діток:  переможець кожної вікової групи отримав розумний годинник, а два учасника отримали приз за креативність — флешки. Усі діти, які брали участь у конкурсі, отримали грамоту та невеличкий солодкий сувенір. Окремо від Полтавського міського та районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді отримали нагороди та призи ще 15 дітей.

Але найголовнішим подарунком для учасників стала виставка дитячих робіт конкурсу малюнків «Крим — це Україна» у прес-центрі художнього музею (м. Полтава, вул.  вул. Європейська, 5). Виставка триватиме з 15 березня до 05 липня 2017 року.

Ознайомтеся з інфографікою по даному конкурсу та малюнками переможців.

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини