Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кабмін тимчасово заборонив товарообіг з Кримом

23 / 11 / 2015

Кабінет міністрів України тимчасово заборонив переміщення вантажних потоків на адміністративному кордоні з Кримом. Відповідне рішення прийнято на екстреному засіданні уряду в понеділок, 23 листопада. Як повідомляє прес-служба Кабміну, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі підготувати проект розпорядження Кабміну з конкретним переліком товарів, робіт і послуг, які можуть поставлятися в Крим. Для складання списку товарів прем’єр запропонував залучити Меджліс кримськотатарського народу.

«Для того, щоб такий перелік товарів відповідав інтересам України, в першу чергу пропоную залучити Меджліс кримськотатарського народу для того, щоб таке рішення враховувало інтереси в тому числі нашого братнього кримськотатарського народу», — підкреслив Яценюк.

У подальшому, зазначив прем’єр-міністр, РНБО має затвердити рішення про формат відносин з Кримом і заходи щодо його повернення до складу України.

Нагадаємо, ще 4 листопада президент Петро Порошенко звернувся до Кабміну з листом, в якому запропонував уряду розглянути питання припинення товарообігу і вантажного транспортного сполучення в обидві сторони з окупованим Кримом. Порошенко запропонував уряду затвердити відповідне рішення. Поки це рішення не буде затверджено остаточно, президент запропонував забезпечити тимчасове застосування цих обмежень.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини