Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Інститут масової інформації: тільки за останні 5 місяців у Криму зафіксовано 24 випадки тиску на ЗМІ

6 / 06 / 2016

Сьогодні, 6 червня, у Києві пройшла прес-конференція “День журналіста. Виклики та перспективи української медіа-сфери”, в ході якої подробицями випадків обмеження свободи роботи преси на тимчасово окупованій території півострова поділилася виконавчий директор Інституту масової інформації Оксана Романюк, передає QHA.

“Кількість правопорушень стосовно працівників ЗМІ в Криму за аналогічний період минулого року значно збільшилася. Тільки за 5 місяців цього року зафіксовано 24 випадки тиску на медіа з боку Федеральної служби безпеки і так званої прокуратури Криму, яку очолює Наталія Поклонська. Тоді як за весь 2015 рік подібних випадків було 44”, – зазначила Романюк.

Крім того, російський “прокурор” Криму Поклонська очолює трійку “ворогів свободи преси”.

“Інститут масової інформації разом з незалежною медіа-профспілкою привернув 40 незалежних експертів, які рейтингують кандидатури, запропоновані журналістською спільнотою. В першу трійку ворогів свободи преси увійшли так звана прокурор Криму – Наталія Поклонська, екс-генпрокурор України Віктор Шокін і позаштатний радник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко”, – проінформувала Оксана Романюк.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини