Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ільмі Умеров про утримання: це психологічний тиск, який можна назвати тортурами

29 / 08 / 2016

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров в інтерв’ю Радіо Свобода розповів про умови утримання в психіатричній лікарні в анексованому Сімферополі, які назвав жахливими.

«Це психологічний тиск, який можна назвати тортурами. Тому що якщо нормальну людину помістити у такі умови, то вона через деякий час буде уподібнюватися тим, поряд з ким вона знаходиться. У палаті немає дверей, цілодобово чуєш і бачиш усі крики, мати, обпісявся-обкакався, посварилися, ще щось. Перебувати у цих умовах нормальній людині не дуже комфортно… Найбільша проблема – це дотримання правил гігієни. Жахливий туалет, жахливий душ. Зайти туди практично неможливо. Мені дозволяють користуватися службовим, там умови не набагато краще, але хоча б без глядачів», — розповів Умеров.

Спочатку Ільмі Умерова поклали одного в палату, але пізніше підселили до нього ще двох чоловік.

Нагадаємо, 11 серпня Умеров потрапив до лікарні з гіпертонічним кризом, швидка забрала заступника голови Меджлісу прямо із залу Київського районного суду, де розглядалося питання про примусову судово-психіатричну експертизу. Через кілька днів оперативники ФСБ забрали Умерова з лікарні і перевезли до психіатричної лікарні, де він знаходиться і зараз.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини