Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Ільмі Умеров про утримання: це психологічний тиск, який можна назвати тортурами

29 / 08 / 2016

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров в інтерв’ю Радіо Свобода розповів про умови утримання в психіатричній лікарні в анексованому Сімферополі, які назвав жахливими.

«Це психологічний тиск, який можна назвати тортурами. Тому що якщо нормальну людину помістити у такі умови, то вона через деякий час буде уподібнюватися тим, поряд з ким вона знаходиться. У палаті немає дверей, цілодобово чуєш і бачиш усі крики, мати, обпісявся-обкакався, посварилися, ще щось. Перебувати у цих умовах нормальній людині не дуже комфортно… Найбільша проблема – це дотримання правил гігієни. Жахливий туалет, жахливий душ. Зайти туди практично неможливо. Мені дозволяють користуватися службовим, там умови не набагато краще, але хоча б без глядачів», — розповів Умеров.

Спочатку Ільмі Умерова поклали одного в палату, але пізніше підселили до нього ще двох чоловік.

Нагадаємо, 11 серпня Умеров потрапив до лікарні з гіпертонічним кризом, швидка забрала заступника голови Меджлісу прямо із залу Київського районного суду, де розглядалося питання про примусову судово-психіатричну експертизу. Через кілька днів оперативники ФСБ забрали Умерова з лікарні і перевезли до психіатричної лікарні, де він знаходиться і зараз.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини