Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

Консультація психолога

+3 8(050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

Хто і як робить Україну кращою: громада «Новий схід»

20 / 06 / 2017

Громадська організація «Новий схід» була заснована 15 липня 2016 року в місті Бориспіль. Та є  прикладом згуртованості переселенців з Донецької, Луганської областей та Криму.  

«Новий схід» разом з Центром психосоціальної адаптації переселенців організували заняття з першої медичної допомоги, курси крою та шиття, курси з манікюру, творчі заняття для переселенців та місцевого населення.

Організація надає допомогу переселенцям у пошуку роботи та житла, у влаштуванні дітей до дитячих навчальних закладів, також залучає до участі у житті міста Бориспіль.

«Новий схід» надає гуманітарну допомогу спільно з благодійними організаціями БО БФ «Надія, Віра та Любов», МБФ «Карітас України», «Спілка Самаритян України. Київське об’єднання»

Голова організації Василенко Тамара представляє інтереси переселенців у Громадській Раді при Бориспільській міській раді і сприяє більш ефективної взаємодії між переселенцями та місцевими громадами.

 

Організація «Новий схід» прагне подальшого розвитку та планує продовжувати активну роботу, щоб приносити користь людям.  Слідкуйте за новинами організації у її групі в facebook.

 

Нагадуємо, що кожна громадська організація чи ініціативна група може отримати інформаційну підтримку від ГО «КримСОС» та грант до 25 000 грн на реалізацію соціального проекту. Умови участі у грантовому конкурсі дивіться ТУТ.

 

Вибір редакції

Ще Новини