Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Госздрав РФ: державна медицина Севастополя відчуває кадровий дефіцит

31 / 08 / 2016

Державна медицина Севастополя продовжує відчувати кадровий голод – на даний момент не вистачає 600 лікарів. Про це заявив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Юрій Восканян, передає «Кримінформ».

«У 2014 році у севастопольській медицині був дефіцит лікарів в кількості 800 чоловік і медичних сестер 1 500 осіб. Ми цю проблему вирішуємо вже два роки і дещо зменшили її гостроту. Сьогодні нам не вистачає близько 600 лікарів і 1 000 медсестер», – сказав Восканян.

При цьому він зазначив, що в сфері охорони здоров’я працюють пенсіонери – 1 100 медпрацівників, і майже 500 людей вийдуть на пенсію протягом 5 років.

«Зрозуміло, що власними силами ми потребу у лікарях і медсестрах не задовольнимо. Залучаємо кадри з материкової Росії, спостерігаємо у цьому відношенні позитивний баланс», – сказав Восканян.

Крім того, за його інформацією, уряд міста виділив з місцевого бюджету 70 млн рублів в якості компенсації на переїзд в Севастополь медпрацівників з інших регіонів, укладено понад 150 договорів на цільове навчання.

«Плануємо в кожній міській лікарні створити освітні кластери у вигляді клінічних баз ряду кафедр провідних вузів РФ, хочемо закласти в міському бюджеті компенсаційні виплати дільничним лікарям, будемо будувати багатоквартирний будинок на 54 квартири для медпрацівників, плануємо збільшити кількість учнів у медичному коледжі в 3 рази», – підсумував Восканян.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини