Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Голову Судакського регіонального Меджлісу більше години утримували у відділенні поліції

9 / 01 / 2020

«Ільвера Аметова викликали до Судакського відділення поліції для ознайомлення з результатами експертизи вилучених експонатів з його приватного музею у ході обшуку, проведеного у вересні минулого року. Саме за цим пунктом, озвученому по телефону, йому запропонували під’їхати в поліцію», – повідомляє активістка кримськотатарська активістка Ленора Дюльбер у Facebook.

Пізніше з’ясувалося, що експертиза постановила, що вилучені з музею Аметова експонати, є вогнепальною зброєю і можуть бути використані. Крім того, кримський татарин допускає, що найближчим часом його можуть звинуватити в зберіганні вогнепальної зброї.

Нагадаємо, 27 вересня 2019 року російські силовики прийшли до будинку Аметова з обшуками, в ході яких було вилучено чотири антикварних багнет-ножа.

У четвер, 7 листопада за рішенням «Судакського мірового суду» окупантів ветерана кримськотатарського національного руху, Ільвера Аметова було визнано винним у рамках адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 15.5 КоАП РФ. У якості покарання йому було призначено «штраф за несвоєчасну подачу податкової декларації» у розмірі 300 тисяч рублів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини