Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Головні новини про Крим. Дайджест 29 жовтня – 4 листопада

12 / 11 / 2018

 

В «адміністрації» Армянська містянам не дозволили проводити пікет з приводу екологічної ситуації

29 жовтня (https://krymsos.com/ru/news/v-administratsiyi-armyansku-meshkantsyam-mista-vidmovili-v-provedenni-piketu-z-privodu-ekologichnoyi-situatsiyi/) Жителям Армянська «міська адміністрація» відмовила у попередньо заявленому пікеті щодо екологічної ситуації, мотивувавши це тим, що нібито порушено строки подання заяви. Також з’являються скарги на те, що через заборону влади лікарі у міській лікарні відмовляються ставити діагнози, пов’язані з ураженням хімічними речовинами (https://krymsos.com/ru/news/zaboronili-staviti-diagnoz-shcho-tse-povyazano-z-khimiyeyu-meshkantsi-armyanska-skarzhatsya-na-diyi-mistsevikh-likariv/).

Затриманого після обшуку Гафарова окупанти підозрюють в участі у «збройному формуванні»

30 жовтня (https://krymsos.com/ru/news/zatrimanogo-pislya-obshuku-gafarova-pidozryuyut-v-uchasti-v–zbroinomu-formuvanni-/) відбувся обшук в кримськотатарській родині (с. Жемчужина Криму). Після обшуку було затримано 22-річного Ділявера Гафарова  за підозрою у порушенні ч.2 ст.208 КК РФ («Участь в вооруженном формировании(…)»). Йому інкримінували приналежність до батальйону ім. Номана Челебиджихана, формуванні «Аскер», а також участь в економічній блокаді Криму. Наступного дня «суд» лишив Гафарова в до 25 грудня 2018 року. «Підозрюваний» не визнав причетності до цього злочину.

Політв’язня у «справі українських диверсантів» Штиблікова етапували в Краснодар

31 жовтня (https://krymsos.com/ru/news/politvyaznya-po–spravi-ukrayinskikh-diversantiv–shtiblikova-etapuvali-v-krasnodar/) Політв’язень у «справі українських диверсантів» Дмитро Штибліков, якого попередньо етапували з колонії №6 в Омську в невідомому напрямку, знаходиться в Краснодарі. Його етапували для участі як свідка в «судовому засіданні» у справі Олексія Бесарабова і Володимира Дудки.

Ресуль Веліляєв і Алі Барієв лишаються у ув’язненні: суд відхилив апеляційну скаргу захисту

31 жовтня (https://krymsos.com/ru/news/resul-velilyayev-i-ali-bariyev-zalishayutsya-pid-vartoyu-sud-vidkhiliv-apelyatsiinu-skargu-zakhistu/) Московський міський суд лишив чинним рішення про арешт кримських татар Ресуля Веліляєва і Алі Барієва, які були затримані в окупованому Криму і потім етаповані до РФ. Ресуль Веліляєв і Алі Барієв лишаються в ув’язненні до 25 грудня 2018 року.

У справі «диверсантів» Дудки і Бесарабова були допитані співробітник ФСБ РФ і засекречений «свідок»

31 жовтня (https://krymsos.com/ru/news/u-spravi–diversantiv–dudki-i-bessarabova-buli-dopitani-spivrobitnik-fsb-rf-i-zasekrechenii–svidok-/) В севастопольському міжнародному «суді» у справі звинувачених в підготовці «диверсій» на території окупованого РФ Криму, Володимира Дудки і Олексія Бесарабова, були допитані співробітник ФСБ РФ і засекречений «свідок» під псевдонімом «Орлов». Свідчення були на користь звинувачення. Свідки розповіли про причетність Дудки і Бесарабова до приписаного їм злочину. Втім вони не змогли сказати, чи бачили колись підсудних.

«Суд» лишив рішення про продовження арешту політв’язню Каракашеву

1 листопада (https://krymsos.com/ru/news/-sud–zalishiv-rishennya-pro-prodovzhennya-areshtu-politvyaznya-karakasheva/) Верховний «суд» окупованого РФ Криму розглянув апеляцію анархіста Євгена Каракашева, звинуваченого у нібито «пропаганді тероризму» в соціальній мережі «ВКонтакті», щодо продовження арешту. Рішення лишилося незмінним. Минулих вихідних у Каракашева стався гіпертонічний криз.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті