Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Голова Бахчисарайської міськради написав заяву про звільнення

5 / 04 / 2016

Голова Бахчисарайської міськради Рефат Дердаров написав заяву про звільнення у зв’язку з невиконаним зобов’язанням вирішити питання із закриттям кафе «Ашлама сарай», яке функціонує на території пам’ятки Зінджирли-медресе в Ханському палаці у Бахчисараї. Про це сьогодні під час виїзного засідання Ради міністрів Криму в Феодосії повідомив голова республіки Сергій Аксьонов, передає «Кримінформ».

«Повідомляю, колеги, що пан Дердаров Рефат Якубович, який обіцяв, що кафе це буде закрито, вже не працює – він написав заяву. Райрада прийме найближчим часом відповідне рішення», – заявив він.

Про те, що кафе продовжує незаконно функціонувати, повідомила сьогодні міністр культури РК Аріна Новосельська, яка відвідала Ханський палац на попередньому тижні.
«Були в Ханському палаці, 2 акти складено. На сьогоднішній день кафе «Ашлама» продовжує функціонувати», – повідомила вона.

Раніше керівництво Бахчисарайського історико-культурного заповідника звернулося з проханням оголосити мораторій на будівництво і торгівлю біля Ханського палацу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини