Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ГО «КримSOS» запрошує постачальників узяти участь у наданні послуг розміщення в готелі, харчування та оренди конференц-залу (СКАСОВАНО!!!)

11 / 01 / 2024

УВАГА! СКАСОВАНО!!!

ГО «КримSOS» пропонує потенційним постачальникам надати тендерну пропозицію щодо надання послуг перевезень для потреб ГО «КримSOS» на виконання партнерської Угоди з УВКБ ООН № 21141Y24M160840. Потреба вказана в Додатку А-RFP- 2024-2-КРИМСОС-Форма технічної пропозиції, запрошенні та нижче. Потенційний учасник може подати свою пропозиції як один, декілька чи всі лоти.

Вся необхідна інформація щодо закупівлі міститься у тендерній документації за посиланням.

Умови участі в тендері, перелік необхідних документів, процедура подачі, оцінки пропозицій прописані в документі RFP- 2024-2- КРИМСОС-Запрошення до участі в тендері. Недотримання процедур, зазначених у цьому документі, може призвести до дискваліфікації учасників тендеру з процесу оцінки тендерних пропозицій. 

Будь ласка, уважно ознайомтеся з вимогами щодо оформлення пропозицій.

Чекаємо на ваші пропозиції на електронну пошту tender@krymsos.com не пізніше, ніж 02 лютого 2024 – 23:59 за київським часом.

Потреба

ЛОТ 1 

Послуги розміщення в готелі в обласних центрах на всій території, підконтрольній уряду України для співробітників ГО КРИМСОС (без нарахування туристичного збору). 

Орієнтовний обсяг надання послуг від 2 до 5 діб на місяць від 2 до 30 осіб. 

ЛОТ 2 

Послуги розміщення в готелях в обласних центрах на всій території, підконтрольній уряду України для бенефіціарів ГО КРИМСОС (З нарахуванням туристичного збору). 

Орієнтовний обсяг надання послуг від 2 до 5 діб на місяць від 2 до 30 осіб. 

ЛОТ 3 

Послуги харчування для учасників навчальних заходів, бенефіціарів ГО КРИМСОС в обласних центрах на всій території, підконтрольній уряду України. 

Орієнтовний обсяг надання послуг від 2 до 5 днів на місяць від 10 до 60 осіб. 

ЛОТ 4 

Послуги оренди конференц-зали для учасників навчальних заходів, бенефіціарів ГО КРИМСОС в обласних центрах на всій території, підконтрольній уряду України. 

Орієнтовний обсяг надання послуг від 1 до 3 днів на місяць від 10 до 60 осіб. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Закупівлі