Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ГО КРИМСОС шукає ментора(-ку) із соціального підприємництва

15 / 03 / 2021
З метою проведення програми з менторської підтримки для представників громадських організацій та ініціативних груп ВПО в рамках проекту «Посилення спільнот ВПО в західних та центральних областях України» за підтримки УВКБ ООН, розшукується експерт(-ти), який(-а) знається на соціальному підприємництві в Україні.
 
Загальна інформація про проект

Громадська організація КРИМСОС в рамках угоди з УВКБ ООН виконує проект «Посилення спільнот ВПО в західних та центральних областях України». Проект включає проведення навчальних модулів, консультування та надання допомоги під час мережування для організацій та ініціативних груп ВПО в 15 регіонах західної та центральної України.

Опис програми

Цільова аудиторія менторської програми – представники громадських організацій та ініціативних груп внутрішньо переміщених осіб з різних регіонів України, які втілюють суспільно корисні локальні та міжрегіональні проекти. Діяльність таких організацій та ініціативних груп є дуже різною – від курсів англійської мови, робоклубів для дітей, створення соціальних гардеробів – до надання психологічної, юридичної допомоги, адвокації житлових питань та ін.

Основна мета менторської програми – надання консультативної допомоги та практичних інструментів з питань створення, розвитку та забезпечення фінансової сталості соціальних підприємств.

Очікувані результати менторської програми:

· Учасники на практиці застосовують знання, отримані протягом менторської програми;

· Учасники використовують отримані інструменти та знання для досягнення цілей та вирішення проблем, в тому числі, для покращення якості послуг, що надаються бенефіціарам;

· Учасники вміють залучають корисні контакти для побудови успішних партнерських відносин, залучення матеріальних і нематеріальних ресурсів, спільної реалізації проектів/активностей.

Завдання для менторів:

1. Протягом програми ментор (або ментори) супроводжує від 1 до 4 громадських організацій/ініціативних груп. Тривалість менторської програми від 3 до 5 місяців. Ментор(-ка) (або ментори(-ки)) має вивчити запити учасників програми та провести одноденну зустріч-знайомство. Протягом зустрічі ментор(-ка) отримує детальну інформацію про діяльність громадських організацій/ініціативних груп, аналізує сильні та слабкі сторони, розробляє цілі та план розвитку, який фіксується в угоді розвитку.

2. Ментор(-ка) надає спільнотам дистанційні консультації, формує завдання та відстежує їх виконання. Консультації мають надаватись щотижнево для кожної спільноти протягом усієї менторської програми, тривалість кожної консультації – не більше 2 годин.

3. Ментор(-ка) 1 раз на два тижні складає звіт за результатами поточної роботи та направляє ГО «КРИМСОС».

4. По завершенню програми, ментор(-ка) складає та надсилає ГО «КримСОС» звіт, що включає підсумки реалізації програми, а також рекомендації щодо подальшого розвитку учасників програми.

Критерії відбору менторів(-ок):

· Наявність практичного досвіду у сфері соціального підприємництва від 2 років, відмінне володіння специфікою соціального підприємництва в Україні;

· Мінімум 2 роки професійного досвіду в сфері менторства, коучінгу, консультування та інших суміжних сфер;

· Вища освіта;

· Можливість виїзду на зустрічі з учасниками менторської програми;

· Можливість підтримки постійної комунікації з учасниками проекту;

· Наявність безготівкового рахунку ТОВ або ФОП 3-ї групи за наявністю відповідних КВЕД.

· Наявність відмінних комунікаційних та презентаційних навичок;

· Толерантність та недискримінація у роботі з учасниками;

· Неупередженість та нейтральність у судженнях;

· Повага до індивідуальних особливостей учасників;

· Уміння отримувати та використовувати відгуки з метою поліпшення відносин наставництва;

· Наявність мотивації долучитися до посилення спільнот ВПО, які реалізовують суспільно корисні проекти.

· Можливість дотримуватись принципів та політик ООН під час надання послуг, в тому числі, щодо протидії та недопущення сексуальної експлуатації та зловживання та Глобальних Компактних принципів ООН (http://unglobalcompact.org).

Для підтвердження відповідності критеріям ГО «КРИМСОС» буде перевіряти надані документи. Також з кандидатами можуть бути проведені співбесіди.

ГО «КРИМСОС» залишає за собою право на уточнення завдань в процесі переговорів з переможцем(-ницею) конкурсу.

У межах конкурсу буде підтримана одна пропозиція, що відповідає технічному завданню і пропонує найменшу ціну. До участі у конкурсі допускаються комерційні пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу.

Просимо звернути увагу!

Будуть розглянуті тільки ті кандидати, які повністю відповідають вимогам та надали всю інформацію в Google формі.

Оплата ментору(-ці) за послуги можлива тільки на безготівковий рахунок ТОВ або ФОП 3-ї групи за наявністю відповідних КВЕД.

Для участі у конкурсі, заповніть, будь ласка цю форму. Заявки приймаються до 22 березня 2021, 23:59.

За додатковою інформацією або в разі виникнення технічних проблем з заповненням форми, звертайтесь на пошту: community@krymsos.com або за телефоном +38(063) 077-16-19, +38(095) 031-53-97.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини