Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Глави МЗС країн ЄС підтримали продовження санкцій проти РФ

15 / 05 / 2017

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що глави зовнішньополітичних відомств країн ЄС під час зустрічі з ним заявляли про підтримку продовження тиску на РФ і продовження санкцій.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Відбулася дуже змістовна зустріч із міністрами закордонних справ Європейського Союзу. Дуже змістовна, тому що ми встигли обговорити і питання безпеки з дуже потужними меседжами щодо України, підтримки і продовження тиску на Росію. Усі присутні на зустрічі чітко підтримали необхідність продовження послідовного тиску і, звісно, продовження санкцій», – заявив Клімкін.

«Ми говорили про те, яким чином ми маємо відреагувати на останні дії Росії в окупованому Донбасі, ми говорили про те, яким чином ми маємо реагувати на останнє погіршення ситуації з безпекою, на загибель мирних громадян», – додав він.

Міністр зазначив, що що підтримка ЄС «була і залишається фундаментальною для того, щоб Україна могла відбутися як європейська і демократична держава», і дії ЄС у плані тиску на РФ у частині продовження санкцій дуже важливі.

Нагадаємо, 12 травня, німецький політик, депутат Європарламенту Ребекка Гармс під час прес-конференції у Києві заявила, що Європейський парламент не збирається знімати санкції з Російської федерації.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини