Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Глава МЗС розповів про стратегію повернення Криму

26 / 02 / 2016

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 25 лютого в ефірі телеканалу «1 + 1» повідомив, що у України є стратегія повернення Криму. За його словами, стратегія складається з двох базових частин — політико-дипломатичної та інформаційної. 

Перша частина плану — політико-дипломатична: це підтримка єдності і солідарності з Україною цивілізованого світу, підтримка політики невизнання окупації Криму і підтримка санкцій до Росії. 

Сюди ж міністр відніс і роботу з усіма країнами світу і громадянським суспільством, «щоб встановити чіткий пресинг на Росію для недопущення порушень прав людини». 

Клімкін наголосив, що необхідно в той же час тиснути на Росію в рамках міжнародних конвенцій: Конвенції морського права, конвенції по боротьбі з тероризмом, а також підтримувати українські компанії, які судяться для компенсації збитку від анексії Криму.

Другий елемент стратегії — інформаційний. 

«Жителі Криму знаходяться під божевільною пропагандою, ми повинні їм показати нашим прикладом, що їх майбутнє — в європейській демократичній Україні, а не в Криму під російською тимчасовою окупацією, де вони можуть йти тільки в нікуди», — підсумував міністр.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини