Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Герої наших сердець

6 / 06 / 2019

«Почали бойовики ходити з автоматами. Я вже тоді кажу, що далі ми тут залишатися просто не можемо.» – Дарія.

«Сама атмосфера така гнітуча… І ти один ходиш як інакомислячий.» – Анатолій.

«Коли ми переїхали до міста Суми, то побачили, що ніхто фактично не займається проблемами осіб з інвалідністю по зору. І тоді вирішили створити громадську організацію. Ми навчаємо користуватися ґаджетами, знайомимо з новими технологіями, комп’ютерними програмами.» – Дарія.

«Інтернет і комп’ютер – це для людини власний простір. Там можна отримати будь-яку інформацію.» – Анатолій.

«Суми – це останнє місто, де не було жодного перехрестя з озвученими світлофорами.» – Анатолій.

«Озвучені світлофори вже працюють на чотирьох перехрестях міста. Це вже з нашої ініціативи, спільно з владою ми встановили.» – Дарія.

«Ми як одружилися, почали збирати власну аудіобібліотеку.» – Анатолій.

«Література від наукової до художньої. Вибір дуже великий тому що ми збирали її впродовж десяти років.» – Дарія.

«Ця хвороба – не вирок. Вона не є перешкодою для якихось успіхів та досягнень. Головне бажання, цілеспрямованість і наполегливість.» – Дарія.

«Цього року я загітував незрячих, привів на спартакіаду і люди прониклися, зрозуміли що вони частина суспільства!» – Анатолій.

«Завжди потрібно вчитися, цікавитися, дізнаватися. І ми намагаємося людей до цього спонукати. Ми одна країна і потрібно об’єднуватися, гуртуватися. І лише спільними зусиллями можна щось змінити. Але ми маємо бути в тому зацікавлені. Не просто спостерігати і казати як все погано, а старатися зробити щось щоб було краще.» – Дарія.

«Буде у нас країна! Нормальна європейська, процвітаюча. Іншого не може бути. Але все залежить від нас самих.» – Анатолій.

[gallery-37233]

Громадська організація «КримСОС» та Агентство ООН у справах біженців є партнерами ГО «Ініціативи Слобожанщини» та вже понад два роки надають усебічну підтримку в навчанні та пошуку ресурсів для розвитку.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини