Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ФСБ знову продовжила слідство у справі активіста Сулеймана Кадирова

6 / 02 / 2017

ФСБ РФ по Криму продовжила до 7 квітня 2017 року слідство щодо активіста, члена регіонального меджлісу Сулеймана Кадирова. Про це QirimInfo повідомив Кадиров.

На даний момент сторона захисту в справі Кадирова чекає результатів лінгвістичної експертизи, яка має бути готова до початку квітня. За словами активіста, після її отримання, адвокати оскаржуватимуть рішення ФСБ про продовження розслідування у його справі.

Раніше адвокат Еміль Курбедінов заявляв, що продовження періоду слідства може бути пов’язано з проведенням лінгвістичної експертизи.

Нагадаємо, в жовтні проти Кадирова порушили кримінальну справу за статтею 280.1. КК РФ «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації».

За версією слідства, Кадиров розмістив у своєму акаунті в Facebook відеоматеріал блогера Дем’яна Демьянченко під назвою «Новий батальйон». У ролику Демьянченко висловлювався на підтримку батальйону «Крим» і закликав вести війну проти Росії заради повернення Криму. У протоколі також говориться, що Кадиров залишив під відеозверненням коментар такого змісту: «Я, Сулейман Кадиров, згоден: Крим – це Україна. Завжди таким був і буде. Дякую автору за відео. Підтримую».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини