Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ФСБ порушила справу проти журналіста «Крим.Реаліі» — за екстремізм (ОНОВЛЕНО)

19 / 04 / 2016

Російський “прокурор” Криму Наталія Поклонська повідомила про порушення кримінальної справи стосовно журналіста видання “Крим. Реалії” за заклики до порушення територіальної цілісності РФ, повідомляє ТАСС.

Кримінальну справу порушено слідчими органами Управління ФСБ по Криму і Севастополю. Хід розслідування взято на контроль “прокуратурою”. У даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу для журналіста.

“Відносно журналіста видання порушено кримінальну справу за ознаками частини 2 статті 280.1 КК РФ. Даним журналістом була підготовлена й опублікована стаття, в якій наводяться висловлювання, спрямовані на порушення територіальної цілісності РФ, що не дозволено ні журналістам, ні будь-кому іншому”, — повідомила Поклонська.

Ім’я підозрюваного у даний час не називається. Відомо, що його публікація була присвячена Громадянській блокаді Криму. За словами Поклонської, подібні журналістські матеріали в Криму розцінюють як виправдання тероризму.

У той же час глава корпункту “НТВ” Олег Крючков написав на своїй сторінці у Facebook, що в даний момент кримські силовики проводять обшук у журналіста Миколи Семени.

За інформацією “Крим. Реалії”, Микола Семена — кримський журналіст, який раніше працював на всеукраїнські видання «День» і «Дзеркало тижня», зараз перебуває на пенсії.

UPD. Також стало відомо про обшуки у кримського фотографа Лен’яри Абібулаєвої. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини