Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ФСБ намагалася виманити мене з дитиною в Крим, — дружина українського політв'язня Владислава Єсипенка

21 / 04 / 2021

За її словами, після затримання Владислав Єсипенко, за згодою ФСБ, дзвонив дружині з Криму і «дивним тоном» сказав, що слідчий дозволив їй з 6-річною дочкою приїхати до нього на окупований півострів.

«Йому дозволили два рази до мене зателефонувати, але не по “доброті душевній”, а переслідуючи свої цілі виманити мене з дитиною в Крим. Це звичайний хід ФСБ, коли виманюють і заарештовують родичів політв’язнів, щоб потім чинити тиск і змушувати зізнатися в тому, чого вони не робили, аби їхніх родичів не чіпали. Тут зізнаєшся і в шпигунстві, і в тому, що ти Папа Римський. Тому зараз у нас зв’язок тільки через адвокатів. Він дзвонив і говорив, що слідчий Власов дозволив вам з дитиною приїхати, дозволив побачення зі мною. Чому б, мовляв, не використати можливість? Я розцінила це дивним закликом, небезпечним. Я знаю свого чоловіка. І по інтонації, і по тому, в якому тоні він це говорив я відчула і зрозуміла це (небезпеку приїзду в Крим — ред.)», — розповіла дружина політв’язня.

Повну версію інтерв’ю з Катериною Єсипенко ми опублікуємо 22 квітня.

Нагадаємо, позаштатного кореспондента проекту Крим.Реалії (Радіо Свобода) Владислава Єсипенка затримали в Криму 10 березня 2021 року силовики з ФСБ за підозрою в шпигунстві на користь України. 

Пізніше журналіст нібито зізнався у своїй роботі на українські спецслужби.

Проте, 6 квітня Єсипенко заявив, що ФСБ тортурами вибивала з нього визнання у шпигунстві.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини