Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігуранти «справи Хізб ут-Тахрір» Муслім Алієв і Емір-Усеїн Куку залишаються під арештом

23 / 06 / 2017

Сьогодні, 23 червня, Верховний суд Криму відхилив апеляції захисту фігурантів ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір» Еміра-Усеїна Куку і Мусліма Алієва. Про це повідомив кореспондент QirimInfo.

Судові засідання проходили в закритому режимі.

Адвокат Еміра-Усеїна Куку Олексій Ладін розповів, що у суддів знайшлося «стандартне обґрунтування», чому засідання повинно бути закритим.

«Не дивлячись на те, що я і Емір-Усеїн говорили про те, що проведення судового засідання в закритому режимі, як першої, так і другої інстанції, не відповідає закону, наші доводи в черговий раз не були почуті. Обґрунтовувалося проведення закритого судового засідання якоїсь ефемерної, складної соціально-політичною обстановкою», – сказав Ладін.

Адвокат Мусліма Алієва Сергій Легостов також зазначив, що суд відмовив у задоволенні апеляції.

«Мною було заявлено клопотання про оголошення підсумкового рішення по засіданню відповідно до ст. 6 конвенції [Конвенція про захист прав людини і основних свобод], в якій мовиться, що судове рішення проголошується публічно, тут двох думок бути не може. І суд фактично відмовив у даному клопотанні, оскільки він вийшов з нарадчої кімнати і оголосив рішення», – повідомив Легостов.

Нагадаємо, вчора, 22 червня, Верховний суд Криму відхилив апеляцію захисту фігуранта ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір» Арсена Джеппарова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини