Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігуранту «справи диверсантів» Захтею на три місяці продовжили арешт

2 / 03 / 2017

Сьогодні, 2 березня, Київський районний суд Сімферополя продовжив на три місяці термін утримання під вартою фігуранту «справи диверсантів» Андрію Захтею. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Олексій Ладін.

«Слідство клопотало про продовження терміну утримання під вартою аж на три місяці, до 7 червня. Очікувано, що клопотання було задоволено», – розповів Ладін.

На судове засідання був доставлений і сам Захтей.

«Я 15 років працюю [адвокатом] такого жорсткого конвою я не бачив. Доставляють і Захтея, і Панова в позі ластівки: заламують одну руку за спину і опускають головою в підлогу. Конвоїри були в чорній формі і масках. Навіть суддя, коли зайшла в зал, сказала: «О, Господи, ви мене налякали». Поговорити з Андрієм мені не вдалося, але найближчим часом я збираюся до нього в СІЗО», – розповів адвокат.

Нагадаємо, 15 лютого Євгенія Панова і Андрія Захтея перевели з СІЗО Лефортово назад до Криму. Раніше адвокат Ілля Новіков заявляв, що слідство у їхній справі закінчується.

Андрій Захтей та Євген Панов були затримані в Криму російськими силовиками на початку серпня 2016 року. Російські спецслужби заявляють, що вони належать до «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова. Разом з ними були затримані ще як мінімум вісім осіб. Під час допитів співробітники ФСБ застосовували до них тортури.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини