Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігуранту «справи диверсантів» Панову вдалося побачитися з матір'ю

8 / 03 / 2017

Матері фігуранта «справи диверсантів» Євгена Панова вдалося побачитися з сином в перерві судового засідання, повідомляють Крим Реалії.

Віра Котелянець [матір Євгенія Панова], 1 березня приїхала з Енергодара до Сімферополя для зустрічі з сином. Однак, слідчий відмовив жінці в побаченні з Пановим, якого в даний час утримують у СІЗО Сімферополя.

«Розумієте, я все готова була зробити, щоб побачити Женю. Мені говорили люди: Віро, куди ти поїдеш? До Криму їхати зараз ще страшніше, ніж до Москви, але я вже прожила життя й нічого не боюся. Кожен день очікування для мене ? це нестерпний біль. Так, я маю сподіватися і маю дочекатися сина, але я не можу просто так чекати. Я маю щось робити, щоб наблизити день його звільнення», – розповіла мама Панова.

3 березня вона пішла на судове засідання, де в перерві їй все ж вдалося переговорити з сином. Євген повідомив матері, що особливих скарг на здоров’я у нього немає, сидить він у двомісній камері, а відносяться до нього краще, ніж до етапування в Лефортово.

Нагадаємо, Євген Панов був затриманий російськими спецслужбами в серпні 2016 року за підозрою в організації терористичних актів на території Криму. 3 березня Київський районний суд Сімферополя продовжив Панову термін утримання під вартою на три місяці – до 7 червня 2017 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини