Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Еміль Курбедінов став фіналістом міжнародної премії для правозахисників

31 / 03 / 2017

Кримський адвокат Еміль Курбедінов став фіналістом щорічної міжнародної премії «Front Line Defenders для правозахисників в небезпеці 2017».

Про це йдеться на сайті організації «Front Line Defenders».

«Курбедінов екстрено реагує на надзвичайні ситуації та документує порушення прав людини в ході рейдів і обшуків вдома у активістів. У січні 2017 Еміль був затриманий співробітниками Центру з протидії екстремізму в масках і доставлений в Управління російської федеральної служби безпеки (ФСБ) на допит. Районний суд визнав його винним в «пропаганді екстремістських організацій» і засудив до десяти діб ув’язнення», – йдеться в повідомленні.

Крім Еміля Курбедінова лауреатами премії стали правозахисники з Південної Африки, В’єтнаму, Кувейту і Нікарагуа.

Щорічна премія Front Line Defenders для правозахисників в небезпеці була заснована в 2005 році, щоб вшанувати працю правозахисників, які не вдаючись до насильства, відважно роблять видатний внесок в просування і захист прав інших людей, часто з великим ризиком для себе.

Організація Front Line Defenders була заснована в Дубліні в 2001 році з метою захисту правозахисників, які знаходяться в небезпеці – людей, які займаються ненасильницької діяльністю щодо захисту всіх прав, проголошених у Загальній декларації прав людини.

Лауреат премії стане відомий в ході урочистої церемонії в мерії Дубліна в п’ятницю, 26 травня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини