Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ельвіну Разакову відшукав батько в Дагестані

11 / 02 / 2016

Ельвіна Разакова посварилася зі своєю бабусею, яка була противницею дотримання дівчинкою норм ісламу, тому втекла в Дагестан. Про це на своїй сторінці в Facebook написав батько Ельвіни Абдуазіз Разаков.

– Причиною зникнення моєї дочки стала побутова сварка. За її словами, вона посварилася зі своєю бабусею, яка негативно ставилася до дотримання нею ісламу, – розповів Разаков.

Він виїхав на пошуки дочки в Дагестан, так як за словами правозахисників, Ельвіна пройшла шлях з Криму до Москви, і далі – в республіку Дагестан.

«Я виїхав в республіку Дагестан і шукав її кілька днів. І з волі Всевишнього і Його милості я знайшов її і ми разом повернулися додому. Майже три тижні у нас не було ніякої інформації про неї. Виявилося, що вона жила в цей час на зйомній квартирі в місті Махачкала», – говориться в повідомленні.

Двоюрідна сестра Ельвіни Сафійя Сайфуллах пояснила QirimInfo, що в Дагестан Ельвіна поїхала через релігійні мотиви.

– Тому що це мусульманська республіка де найбільше дотримуються релігії Іслам. Там багато мечетей і навіть в торгових центрах є, де молитися, – розповіла Сафійя. – Знайомих там немає. Вона одна була весь цей час. Батько сам її знайшов.

Чому Ельвіна Разакова не повідомив рідним про своє місцезнаходження, Сафійя Сайфуллах невідомо.

Абдуазіз Разаков висловив також величезну подяку всім, хто сприяв пошукам Ельвіни.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини