Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Експерти КримSOS проведуть тренінги для працівників цивільно-військових адміністрацій

18 / 04 / 2022

Експерти КримSOS проведуть онлайн тренінги для працівників цивільно-військових адміністрацій – перші відбудуться вже на цьому тижні. Про це повідомила співкординаторка КримSOS Ірина Даценко. 

“Наше головне завдання – розповісти як допомогти українцям, яких примусово вивезли на територію росії з окупованих територій України, чи місць проведення активних бойових дій. Наші експерти зібрали  усі рекомендації Уряду, правозахисників та об’єднали з власними напрацюваннями”, – розповіла співкординаторка КримSOS Ірина Даценко. 

Нагадаємо, що раніше аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко заявив, що міжнародні організації (зокрема – Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців) можуть сприяти поверненню українців, яких насильно вивезли з окупованих територій України та місць, де ведуться активні бойові дії. Йдеться про спеціальну процедуру переселення, яка може бути застосована на території росії. 

За даними уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, за час повномасштабного вторгнення з України до Росії вивезли понад 700 тисяч людей, з них 130 тисяч – діти. Відповідно до Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, забороняється примусове переселення або депортація населення з окупованих територій на територію окупаційної держави.

Для організації тренігу у вашому регіоні звертайтеся на електронну пошту help@krymsos.com. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини