Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Експерти КримSOS проведуть серію вебінарів для юристів та адвокатів, які працюють із жителями ТОТ

6 / 12 / 2022

Експерти КримSOS проведуть серію вебінарів для юристів системи надання безоплатної правової допомоги (БПД) та адвокатів, які надають допомогу жителям окупованих територій Криму. Про це розповіла юристка КримSOS Анастасія Калініна.

«Внаслідок повномасштабного вторгнення росії на територію України велика кількість жителів окупованого Криму стикнулася з потребою захисту свої прав та свобод. Наразі ми не можемо покладатися лише на державу, тож цими питаннями займаються українські юристи й адвокати. КримSOS підготував серію вебінарів, що допоможуть фахівцям забезпечити гідний захист прав та інтересів громадян України на окупованих територіях», — розповіла Анастасія Калініна.

Просвітницька ініціатива впроваджується в партнерстві з Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим, адвокатом Володимиром Кістяником та Координаційним центром із надання правової допомоги.

Серія вебінарів стартує 7 грудня на базі платформи правового клубу PRAVOKATOR.Дніпро. Юристка Анастасія Калініна зокрема розгляне теми правового статусу тимчасово окупованої території та особливостей розгляду справ щодо встановлення юридичних фактів для її жителів. Дізнатися докладніше та зареєструватися на вебінар можна за посиланням.

Вебінари відбудуться:

  1. 7 грудня. Особливості надання правової допомоги жителям тимчасово окупованих територій
  2. 16 грудня. Встановлення юридичних фактів народження дітей на тимчасово окупованій території АР Крим та в місті Севастополь.
  3. 21 грудня. Документування громадян України з тимчасово окупованого АР Криму та міста Севастополя.

Вибір редакції

Ще Новини